Topdeal naar Jandía Playa Fuerteventura: 5-sterren verblijf met vlucht

Een luxe ontsnapping naar Fuerteventura die je niet wilt laten lopen. Voor 899 euro per persoon verblijf je acht dagen inclusief retourvlucht en halfpension in een vijfsterrenhotel in Jandía Playa. Klinkt te goed om waar te zijn? De prijs-kwaliteitverhouding maakt deze aanbieding bijzonder aantrekkelijk.
Over Iberostar Selection Fuerteventura Palace
Dit elegante resort ligt direct bij de brede stranden van Jandía Playa en combineert moderne comfort met een ontspannen sfeer. Je vindt meerdere zwembaden, een spa, fijne restaurants en ruime kamers met zeezicht. De inrichting voelt licht en verzorgd, perfect voor wie wil ontspannen en tegelijk actief wil zijn.
Lees alle info over Iberostar Selection Fuerteventura PalaceErvaringen van gasten
Gasten geven het hotel een 9,2 op 10 en prijzen de service, de rust en de goede restaurants. Bezoekers noemen de faciliteiten verzorgd en de ligging ideaal voor strandwandelingen en zonnebaden. De sfeer voelt luxe zonder stijf te zijn.
Waarom is dit een goede deal?
Per nacht is dit verblijf 25% goedkoper dan vergelijkbare vijfsterrenhotels in Spanje, en de prijs van 899 euro per persoon is inclusief retourvlucht en halfpension voor zeven nachten. Vertrek is op 13 december 2026 en het seizoen biedt doorgaans mild en zonnig weer, ideaal voor strand en buitenactiviteiten.
Wacht niet te lang met boeken als je deze combinatie van comfort, locatie en prijs wilt pakken. Boek nu en verzeker jezelf van een luxe week zon op Fuerteventura.
Details Iberostar Selection Fuerteventura Palace deal
- 8 dagen naar Jandía Playa, Spanje voor €899
- Verblijf in 5 sterren Iberostar Selection Fuerteventura Palace
- Inclusief halfpension
- Inclusief retourvlucht
- Vertrek op 13 dec 2026 - Bekijk andere data


