Ontdek Madeira: 7 nachten in Hotel Vila Gale Santa Cruz, perfecte prijs-kwaliteit

Geplaatst op 03-11-2026 door:
Jurgen De Vos – Reisspecialist

Een onweerstaanbare kans om Madeira te verkennen vanaf een comfortabel viersterrenhotel. Jij vliegt heen en terug en verblijft zeven nachten met ontbijt, ideaal voor wie rust en avontuur wil combineren. Met zo veel waar voor je geld is dit het moment om te boeken.

Over Hotel Vila Gale Santa Cruz

Het hotel ligt in Santa Cruz op Madeira en biedt moderne kamers, een zwembad en een ontspannen terras met uitzicht. De sfeer is vriendelijk en verzorgd, geschikt voor koppels en solo reizigers. Ontbijt is inbegrepen en het hotel combineert comfort met een compacte ligging vlak bij stranden en lokale eetgelegenheden.

Lees alle info over Hotel Vila Gale Santa Cruz

Ervaringen van gasten

Gasten waarderen het nette hotel, de rustige ligging en de service en geven het een 8,3 op 10. De ambiance voelt persoonlijk en schoon, met medewerkers die je op weg helpen naar de highlights van Madeira.

Waarom is dit een goede deal?

Een complete 8 daagse reis inclusief retourvlucht voor 500 euro per persoon komt neer op ongeveer 71 euro per nacht. Dat is gemiddeld 34% goedkoper per nacht dan vergelijkbare viersterrenhotels op Madeira, waardoor je comfort krijgt zonder te veel te betalen. In januari kun je meestal mild en groen weer verwachten, prettig voor wandelingen en kustverkenning.

Boek snel en profiteer van deze sterke prijs-kwaliteit verhouding, plan jouw Madeira-ontsnapping nu. Zorg dat jij deze prijs niet mist en reserveer vandaag nog.

Details Hotel Vila Gale Santa Cruz deal

  • 8 dagen naar Santa Cruz, Portugal voor maar €500
  • Verblijf in 4 sterren Hotel Vila Gale Santa Cruz
  • Inclusief ontbijt
  • Inclusief retourvlucht
  • Vertrek op 11 jan 2027 - Bekijk andere data
Bekijk direct deze deal

Meer vergelijkbare deals

Op zoek naar meer? Deze deals zouden zomaar eens perfect bij jouw volgende trip kunnen passen.

Nieuwsbrief

Mis vanaf nu geen deals meer en schrijf je in!