Ontdek Funchal: 8 dagen in viersterren Hotel Enotel Magnolia op Madeira

Deze aanbieding is zo aantrekkelijk dat je snel moet boeken. Acht dagen in Hotel Enotel Magnolia met ontbijt en vertrek op 13 oktober 2026, perfect voor wie kwaliteit zoekt zonder overbetalen. Wil jij genieten van Madeira zonder gedoe?
Over Hotel Enotel Magnolia
Hotel Enotel Magnolia ligt rustig op Madeira, dicht bij het levendige centrum van Funchal en met makkelijk toegang tot kust en natuur. Het viersterrenhotel heeft comfortabele kamers, een zwembad en een vriendelijk personeel dat je meteen thuis laat voelen. Ontbijt is inbegrepen, en de sfeer is ontspannen en verzorgd, precies wat je nodig hebt na een dag wandelen of stad verkennen.
Lees alle info over Hotel Enotel MagnoliaErvaringen van gasten
Gasten prijzen de schone, ruime kamers en de behulpzame service. Velen noemen het ontbijt uitgebreid en het zwembad een fijne plek om te ontspannen. De ligging valt vaak in de smaak omdat je snel in Funchal bent zonder middenin de drukte te zitten.
Waarom is dit een goede deal?
Voor 713 euro voor acht dagen krijg je een viersterren verblijf met ontbijt op een van de mooiste plekken van Madeira, een uitstekende prijs kwaliteit verhouding. In oktober kun je rekenen op mild en vaak zonnig herfstweer, ideaal voor wandelingen en terrasmomenten.
Wacht niet te lang, deze kamerprijzen voor vertrek 13 oktober 2026 zijn populair en weg is weg. Boek nu en verzeker jezelf van dit fijne verblijf in Funchal.
Details Hotel Enotel Magnolia deal
- 8 dagen naar Funchal, Portugal voor maar €713
- Verblijf in 4 sterren Hotel Enotel Magnolia
- Inclusief ontbijt
- Inclusief retourvlucht
- Vertrek op 13 okt 2026 - Bekijk andere data


">